Elfelejtettem a jelszót

VODAFONE OB I. 2009/10.
VODAFONE OB I. 2009/10. : Ismét szoros: ezúttal a Szolnok ellen

Ismét szoros: ezúttal a Szolnok ellen

A Honvéd után minket is megszorított a Szolnok csapata az OB I. őszi szakaszának utolsó előtti -10.- fordulójában. A több "ex-egrivel" megerősödött Szolnok az utolsó negyedet megnyerve nagy lépést tett a győzelem felé. Csapatunk három negyedig vezetett, de 6:3-nál ismét leengedtünk -ahogy a negyedik negyedekre mostanában rendszeresen-, így veszélyessé vált a találkozó vége. A mérkőzésre a belépés ingyenes volt. Bárány Attila remek formában 4 (!) gólt szerzett. A következő OB. I-es forduló január 16-án lesz (ellenfél: OSC), amikor is a Fradi szabadnaposként nem játszik, így elég erőteljes átrendeződésnek lehetünk majd szemtanúi az OB. I. élmezőnyében.
Biros Péter a tegnapi mérkőzésen egy gólt szerzett.
A következő megmérettetés Euroliga küzdelem: szerdán 19:00-kor Csehov-Eger !!!

Képek a Galériában!

Statisztika:

ZF-Eger – Szolnoki Főiskola-Közgép 8:7 (3:2, 1:0, 2:1, 2:4)
Eger, Bitskey uszoda 1200 néző. Játékvezetők: Juhász György, ifj. Petik András
ZF-Eger: Valics - Graham 2, Biros 1, Sántavy, Bárány 4, Varga II. Zs.  Feltham
Cs.: Hegedüs. Binder 1, Hárai, Bundschuh, Kovács Gábor, Chilkó. Edző: Gerendás György, Tóth Kálmán.
Szolnok: Gárdonyi - Császár 1, Ridzyk 1, Németh D., Pásztor 1, Regős, Hangay R..
Cs.: Süveges 2, Bálint G. 1, Józsa, Hangay Z., Szőke, Petrovai 1. Edző: Cseh Sándor.
Emberelőny/gól: 8/3, ill. 10/4
Ötméteresek:- ill.-
Kipontozódott: Bálint (28.) Chilkó (31.)

A mérkőzésről:

A mérkőzés első felében Bárány Attila és Graham vette be először Gárdonyi hálóját. Bár Bálint a következő támadásnál kozmetikázott, Süveges találatával 3:2-el mehettünk szusszanni. A második negyedben ismét Bárány törte meg a gólcsendet, bár ezúttal nem tartósan. A szolnokiak védelme igen jól zárt, a fórok rendre kimaradtak, így maradt a 4:2.

A mérkőzés második felében Bárány mesterhármast hintett, de Hegedüs ziccere kimaradt. Utána pedig nem csak az. Időkérés után a vendégek nem tudtak gólt szerezni, de az Eger sem tudta értékesíteni az emberelőnyöket. Biros eddigre begyűjtötte második személyi hibáját, aminek eredményeképp Ridzyk egy gólra hozta fel a csapatát. Graham azonban hamar replikált és beállította a 6:3-as negyedvégi részeredményt. A negyedik negyedben Petrovai ugyan megszerezte csapata 4. találatát, de Bárány is a sajátját. Ismét centerből. Binder szerezte a csapat nyolcadik és egyben utolsó találatát. A csapat ekkor, négy gólos vezetés után engedett ki. Először Pásztor, majd Császár, az utolsó percben pedig Süveges szépített. 8:7